MÜŞTERİLER

Teknik Sanat Mimarlık ile bir ev ve bir de klinik projemizde çalıştık. Ece Hanım ve Ahmet Bey çok iyi bir takım işi çıkardılar. İşi en ince ayrıntısına kadar sizin yerinize düşünüyorlar ve kalitelerini zaman geçtikçe daha iyi anlıyorsunuz. İşini şansa bırakmayanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

Cemal ŞİŞMAN DİŞ HEKİMİ / CEMAL ŞİŞMAN ORTODONTİ KLİNİĞİ

Annemin dairesi, iş başladıktan sonra dört duvar kalmış bir mekan görünümünü aldı. Önceki ve bitmiş halini gösteren fotoğraflara baktıkça ortaya çıkan çalışmayı takdir etmek ve sonuçtan mutluluk duymak kaçınılmazdı. Disiplin, estetik, sorumluluk bilincinde olan ve yaptığı işten haz duyan insanlarla çalışmak istiyorsanız size Teknik Sanat’ı tavsiye etmek benim için bir zevk diyebilirim.

Mustafa ÜZELGEÇİCİ ELEKTRİK MÜHENDİSİ /

Teknik Sanat Mimarlık; sektörümüzde kendini sürekli yenileyebilme becerisine sahiptir. Teknik Sanat; iş ortağımız olarak modern ve fonksiyonel tasarımlarıyla projelerimize değer katmaya devam etmektedir. Teşekkürler Teknik Sanat. Başarılarınızın devamını dileriz.

Hakan COŞKUN CEO / ONUK GRUP YAPI

Mutfağımızı yaptırmaya karar verdiğimde çok kaygılı idim. İşle, işçiyle uğraşmanın dışında mutfağımın sadece estetik kaygılarla üretileceği ve eşyalarım için fonksiyonel yapıda olmayacağı konusunda endişeliydim. Ancak tüm bu endişelerim daha ilk günden yerini güvene bıraktı. Sözleşmemize uygun malzemelerin kullanıldığını, işçiliklerin ve uygulamaların sözleşmemizde yer aldığı şekilde yapıldığını gördükçe tadilatımdan keyif almaya başladım. Neticede sadece 12 günde tüm mutfağımın mekan olarak yenilenip taahhüt edilen zamanda teslim edilmesiyle tam istediğim gibi estetik ve fonksiyonel, bol saklama alanlı bir mutfağım oldu. Aynı zamanda sizin gibi dostlar edindim. Yolunuz, bahtınız açık olsun. Yüreğinize emeğinize sağlık…

Uğur GÖKŞEN