fbpx

Mimarlık ve Tasarım Hizmetlerimiz

Tasarım Süreci

Dental klinik ve poliklinik tasarımında uzman mimar ve mühendislerimizle Sağlık Bakanlığı ve TAEK mevzuatlarına uygun olarak öncelikle mimari plan ve tasarımlarımızı üretiyoruz.

Diş hekimlerimizi özenle dinliyor ve tamemen hekim odaklı bir tasarım ve üretim süreci planlıyoruz.
Tüm tasarım ve proje süreçlerimizden sonra uygulama ve üretim aşamalarını;  günlük  ve haftalık olarak şeffaf bir şekilde raporlayarak diş hekimlerimizin mevcut çalışma programlarını bozmadan takip edebilmelerini sağlıyoruz.

Uygulama ve Üretim Süreci

Tüm proje paftalarının ve malzeme seçimlerinin yapılmasına müteakip iş ve teknik ekip programı yapılarak klinik ve poliklinik tadilat ve inşaatları; ortalama 6 haftalık bir süre sonunda ruhsatlandırma ve hasta kabul aşamasına getirilmektedir.
İnşaat sürecine başlamadan önce oluşturduğumuz inşaat yönetim programı sayesinde diş hekimlerimiz inşaat sürecini online olarak anlık takip edebiliyor, motivasyonlarını ve değerli zamanlarını tamamen mevcut çalışma programlarına odaklayabiliyorlar.
Mevzuatlara uygun projeler tasarlıyor ve ilgili makamlara ön bilgilendirme dosyaları sunarak inşaat sürecimizi yönetiyoruz. Ürettiğimiz klinik ve polikliniklerin sıfır hata ve mevzuatlara %100 uygunluk  ile ruhsatlandırma aşamalarından geçmesini sağlıyoruz.

Hasta Kabul ve Teknik Destek Süreci

Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Atom Enerjisi Kurumu denetimlerinden geçip hasta kabul aşamasına gelen klinik ve polikliniklerimizin tam verimle sorunsuz bir şekilde çalışması için inşaat süreci sonrası teknik destek hizmetlerimizi devreye alıyoruz.
Tüm teknik detay ve üretimlerle ilgili satış sonrası destek hizmetlerimizi aktif hale getiriyor ve diş hekimlerimizin sorunsuz bir şekilde çalışmalarını sağlıyoruz.Yapılan tüm uygulama ve imalatlarla ilgili 6 aylık periyotlarla kontroller sağlıyoruz.
Tasarladığımız ve ürettiğimiz klinik ve polikliniklerimizi düzenli olarak ziyaret ediyoruz.Tasarladığımız tüm kliniklerle ilgili oluşturduğumuz teknik bilgi havuzumuz ve hekimlerimizden aldığımız  geri bildirimler sayesinde oluşabilecek muhtemel arızaların oluşmadan önüne geçiyoruz.