fbpx

Diş Vizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Diş Vizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Dr. Dt. Bassam Diyab Elgharably önderliğinde, farklı uzmanlık alanlarına hizmet veren 9 klinik altyapısı öngörülerek Teknik Sanat Mimarlık tarafından sadece 4 ay içerisinde tasarlanıp üretilmiştir.

2 ayrı zemin kat mağazanın birleştirilerek mimari planlarının revizyonları ile 4 katlı 1000 m2 alanlı teknolojik bir diş hastanesi tasarlanmıştır.

Tüm teknik detay tasarımları ve iç mimari konsept tasarımları ile Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Mevzuatlarına ve Ruhsatlandırma Şartlarına Uygun Olarak Üretilmiştir

Detaylı plan çalışmalarını; altyapı tesisatları projelendirme çalışmaları, üst yapı estetik detay çalışmaları, renk, patern, aydınlatma detay çalışmaları ve fonksiyonellik simülasyonları, 4 kata hizmet verek çelik merdiven ve 4 kata hizmet veren 800 kg lık asansör projelendirmesi takip etmiştir.

Tüm resmi ruhsatların alınması ve altyapı sistemlerinin çalışma testlerinin tamamlanmasına müteakip hekimimizin tam verimle hasta kabulüne başlaması ve tasarım ve proje ile ilgili memnuniyetini bildirmesinin ardından Teknik Sanat Mimarlık olarak hizmet sunumumuzu tamamlıyoruz.

Servis hizmetlerimiz hekimimiz talep ettiği sürece sınırsız olarak devam etmektedir.